سایت تفریحی و سرگرمی رزپاتوق
برگزیده های سایت
 • سرگرمی
 • عکس بازیگران
 • بیوگرافی هنرمندان
 • پیامک
 • مدل لباس جدید
 • دانش و فناوری
 • معرفی بهترین و جدیدترین بازی های اندرویدی در سال۲۰۱۷ میلادی

  مجموعه : آموزش و ترفند موبایل , دانش و فناوری

  معرفی بهترین و جدیدترین بازی های اندرویدی در سال۲۰۱۷ میلادی 

   

  به گزارش زر پاتوق در این مقاله ما قصد داریم به معرفی بهترین بازی های اندرویدی بپردازیم که در سال ۲۰۱۷ به بازار خواهند آمد این بازی ها اندرویدی بسیار مهیج و زیبا می باشند در ادامه به معرفی بهترین بازی های اندرویدی در سال جدید میلادی ۲۰۱۷ می پردازیم.

   

  بهترین بازی ها برای سال ۲۰۱۷

  با آغاز سال ۲۰۱۷ شاید تصور کنید باید تنها به دور از کنسول های بازی به جای دیگری پرواز کنید تا تعطیلاتتان را بگذرانید. اما حقیقت آن است گیمرها حتی به دور از کنسول های بازی بر روی تلفن های همراه و تبلت هایشان تجربه مشترکی از پرواز و بازی را تجربه خواهند کرد. ما در آغاز سال جدید قصد داریم به بهترین بازی هایی که ممکن است بر دستگاه آیفون، آیپد و یا تلفن همراه اندرویدیتان داشته باشید می پردازیم.

   

  THAT DRAGON, CANCER

  معرفی بهترین بازی های اندرویدی در سال جدید میلادی

  اگر آیفون یا آیپد دارید بهترین بازی برای بازی کردن That Dragon, Cancer باشد. اما به هر حال، تجربه این بازی برایتان جالب خواهد بود. بازی That Dragon, Cancer یک داستان نیمه اتوبیوگرافیک از دو توسعه دهنده است که درباره مبارزه فرزندشان “جوئل” با سرطان ساخته شده است. بنابراین، با یک بازی دلخراش و سوزناک روبرو خواهید بود. به هنگام بازی مطمئن شوید در جای مناسب و آرام نشسته اید، هدفون گذاشته اید و با دقت کامل داستان را دنبال می کنید.

   

  REIGNS

   

  معرفی بهترین بازی های اندرویدی در سال جدید میلادی

   

  نوشتن عبارت “فانتزی مشعل مانند” به منظور شرح این بازی عجیب است. اما بهترین توصیف برای تعریف بازی “Reigns” و یا “حاکم” می باشد. در بازی Reigns باید در نقش یک پادشاه ظاهر شوید. کسیکه گرچه همه چیز است اما ممکن است در راندهای بعدی نابود گردد. با تصمیمات جوانب راست و یا چپ و افزایش یا کاهش قدرت های موافقین و مخالفین (کلیسا، مردم، ارتش و بانک) ممکن است جانتان در خطر بیافتد. در این بازی باید یک شاخه را فوق العاده قوی یا ضعیف کنید. هنگامیکه سلطنت پادشاهی به پایان می رسد سلطنتی دیگر آغاز می شود. به هر حال، این بازی هم طرفداران خاص خودش را دارد.

   

  CRASHLANDS

   

  معرفی بهترین بازی های اندرویدی در سال جدید میلادی

   

  شما یک بیگانه در سرزمین بیگانگان هستید و همچنان که باید نقش یک بیگانه حرفه ای در قطع درختان و ساخت اسلحه و اسباب و اثاثیه از چوب های قطعه شده را ایفا کنید، بازی را ادامه خواهید داد.

   

  به هر حال، این سبک بازی ها در نوع خود شلوغ و مزدحم به شمار می روند. اما Crashlands یکی از بهترین بازی ها در این سبک می باشد. شاید در ابتدا مبارزه برایتان خسته کننده باشد.

   

   

  اگرچه این کلیک کردن های ساده بازی را بیشتر بر کشف و ساخت متمرکز کرده است. بنابراین، اگر تصور می کنید طرفدار این سبک بازی های شلوغ باشید Crashlands را از دست ندهید!

   

  SEVERED

   

  معرفی بهترین بازی های اندرویدی در سال جدید میلادی

   

  در حالی که اکثر بازی ها مناسب با رفت و آمدهای کوتاه است, “Severed” قطعا ارزش نشستن و اختصاص دادن زمان را به خودش دارد. بنابراین، اگر طرفدار بازی های در سبک هنری و اول شخص هستید این بازی را از دست ندهید.

   

   

  منبع: samatak

 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه
 • تازه های بیوگرافی هنرمندان
  بیشتر >>
  تازه های مدل لباس جدید
  بیشتر >>