سایت تفریحی و سرگرمی رزپاتوق
برگزیده های سایت
 • سرگرمی
 • عکس بازیگران
 • بیوگرافی هنرمندان
 • پیامک
 • مدل لباس جدید
 • دانش و فناوری
 • صادق خان شهردار مسلمان شهر لندن + عکس

  مجموعه : مدل لباس جدید , مطالب جالب و خواندنی

  صادق خان شهردار مسلمان شهر لندن + عکس,صادق خان شهردار مسلمان شهر لندن + عکس,صادق خان شهردار مسلمان شهر لندن + عکس.صادق خان شهردار مسلمان شهر لندن + عکس,صادق خان شهردار مسلمان شهر لندن + عکس,صادق خان شهردار مسلمان شهر لندن + عکس.

  صادق خان شهردار مسلمان شهر لندن + عکس

  صادق خان شهردار مسلمان شهر لندن + عکس را هم اکنون در سایت رزپاتوق مشاهده می کنید.


  رزپاتوق به نقل از برگزاری ایسنا: شهردار مسلمان شهر لندن گفت، انگلیس نباید یک همه پرسی دوم بر سر خروج از اتحادیه اروپا برگزار کند و دولت این کشور باید به جای این کار هرچه سریعتر اطمینان را به اصناف بازگردانده و جلوی سرازیر شدن شغل‌ها از انگلیس به خارج از این کشور را بگیرد.

  صادق خان، هشتمین فرزند یک خانواده مهاجر پاکستانی است که در بیمارستان سنت جورج در محله توتینگ لندن زاده شد. اجدادش در پی جنگ‌های جدایی هند و پاکستان در سال ۱۹۴۷، از هند به پاکستان مهاجرت کردند.
  پدر و مادر صادق خان، اندکی پیش از تولد او، به لندن مهاجرت کردند. پدرش، امان‌الله خان، به مدت ۲۵ سال در لندن راننده اتوبوس بود و مادرش خیاطی می‌کرد. خان می‌گوید او هم از کودکی مشغول کار شده است: “پدر و مادرم همیشه درحال کار بودند. من هم به محض اینکه کاری گیر آوردم، شروع کردم به کار. روزهای شنبه کار ساختمانی می‌کردم. صادق خان آموزش‌های ابتدایی را در محله زادگاهش، توتینگ، گذراند. در هنگام تحصیل می‌خواست دندانپزشک شود، اما یک معلم پیشنهاد کرد از آنجایی که شخصیتی منطقی و استدلالی دارد، حقوق بخواند. پیشنهاد معلم و تأثیر برنامه‌های تلویزیونی، باعث شد او تحصیلش را در رشته حقوق ادامه دهد.

  خان تحصیلات دانشگاهی‌اش را در دانشگاه شمال لندن گذراند. او پیش از ورود به مجلس عوام بریتانیا در سال ۲۰۰۵، وکیل بود وٰ به وکالت در مسائل حقوق بشری مشغول شد.

  صادق خان در سال ۱۹۹۴ به عنوان عضو انجمن شهر وارد شورای منطقه واندزوورث لندن شد. او در انتخابات عمومی سال ۲۰۰۵ بریتانیا، به نمایندگی از حزب کارگر، از حوزه انتخابیه توتینگ وارد پارلمان بریتانیا شد. در سال ۲۰۰۸، گوردن براون، نخست‌وزیر پیشین بریتانیا، در جریان تغییراتی که در کابینهاش وارد کرد، صادق خان را به عنوان وزیر امور جوامع وارد دولت خود کرد. به این ترتیب، او دومین عضو مسلمان دولت بریتانیا شد.صادق خان شهردار مسلمان شهر لندن + عکس
  در سال ۲۰۰۹، خان به عنوان وزیر حمل و نقل، نخستین مسلمانی بود که وارد کابینه دولت بریتانیا شد. در سال ۲۰۱۰ و پس از آنکه حزب کارگر در انتخابات عمومی شکست خورد و اد میلیبند از حزب کناره گرفت، هریت هارمن، سرپرست حزب کارگر، صادق خان را به عنوان وزیر حمل و نقل در دولت سایه انتخاب کرد.

  صادق خان انتخابات درون حزبی برای انتخاب نامزد شهرداری لندن موفق به کسب ۶۰ درصد آرا شد.وی در تاریخ ۶ مه ۲۰۱۶ با کسب ۵۶٫۸ درصد آرا رقیب محافظه‌کارش را شکست داد و شهردار لندن شد.

  صادق امان خان (به انگلیسی Sadiq Aman Khan؛ به اردو: صادق امان خان) زاده ۸ اکتبر ۱۹۷۰، سیاست‌مدار بریتانیایی، وکیل، عضو مجلس عوام بریتانیا از حزب کارگر‎ و شهردار لندن است. وی در انتخابات ۵ می ۲۰۱۶، با کسب حدود ۵۷ درصد آرا، به نمایندگی از حزب کارگر، شهردار لندن شد و اولین شهردار مسلمان یک پایتخت غربی لقب گرفت.

  به نقل از خبرگزاری پرس آسوسیشن، صادق خان، شهردار مسلمان شهر لندن در یک سخنرانی گفت: باید به رای انگلیسی‌ها برای ترک اتحادیه اروپا احترام گذاشت.

  وی خاطرنشان کرد: مردم انگلیس صراحتا حرف خود را زده‌اند. آنها اراده دموکراتیک خود را بیان کرده‌اند و دیگر اکنون بازگشتی نمی‌تواند وجود داشته باشد. ما نمی‌توانیم راه وسطی را انتخاب کنیم. انگلیس اتحادیه اروپا را ترک خواهد کرد.

  صادق خان با توصیف شهر لندن به عنوان “قلب تپنده کشور انگلیس” خواهان یک توافق پس از خروج از اتحادیه اروپا شد که دسترسی انگلیس به بازار واحد اروپا را حتما حفظ کند.

  وی تاکید کرد: ما برای دسترسی داشتن به بازار واحد اروپا باید به بهترین شکلی که می‌توانیم مذاکرات مجددی را انجام داده و به همین دلیل ضروری است که لندن در پای میز مذاکره یک کرسی جداگانه داشته باشد زیرا ما قلب تپنده کشور انگلیس هستیم و لندن نیز باید عملکرد خوبی داشته باشد.

  وی افزود: زمانی که لندن موفق می‌شود، مابقی کشور انگلیس نیز همچنین موفق می‌شود و زمانی که ما شکست بخوریم، کل کشور انگلیس شکست می‌خورد.

  صادق خان همچنین برخی تقاضاها برای آنکه وضعیت “دولت شهر” به لندن داده شود را رد کرد.

  وی با این حال خواهان واگذاری مسئولیت و اختیارات مالی به لندن از جمله مسئولیت افزایش مالیات، کنترل بیشتر بر اصناف و مهارت‌ها و همچنین کنترل بیشتر بر بخش‌های مسکن، برنامه‌ریزی، حمل و نقل، بهداشت، سیاستگذاری و دادگستری شد.

  صادق خان در سخنرانی در اجلاس تایمز  CEO گفت: من سابقا وکیل بودم و در حرفه وکالت شما یا پرونده‌هایی را می‌برید یا پرونده‌هایی را می‌بازید. زمانی که شما در دادگاه یک پرونده را می‌بازید باید بپذیرید که حق همیشه با هیات‌ منصفه است. همه پرسی نیز وضعیتی نیست که شما بتوانید برای آن در دادگاه استیناف، فرجام خواهی کنید. ما یک انتخاب را در اختیار مردم قرار دادیم و آنها صریحا انتخاب کردند و تصمیم به ترک اتحادیه اروپا گرفتند.

  صادق خان تاکید کرد که پیش از این با شهردار شهر پاریس صحبت کرده و از او شنیده که اگر انگلیس تصمیم به ترک اتحادیه اروپا بگیرد، فرانسه فرش قرمزی را پهن خواهد کرد تا اصناف و شغل‌های لندن را به شهر پاریس بکشاند.

  صادق خان گفت: مذاکرات مجدد برای باقی ماندن انگلیس در بازار واحد اتحادیه اروپا اولویت اصلی در ارتباط با حفظ شغل‌ها و موفقیت لندن است.

  وی افزود: مدیران اجرایی و کارآفرین‌ها دیگر صریح‌تر از این نمی‌توانند پیام دهند. آنها معتقدند که اکنون ضروری‌ترین چیز این است که بریتانیا حتما باید بخشی از بازار واحد اروپا باقی بماند و من کاملا با آنها موافق هستم.

  صادق خان ادامه داد: این به معنای ۵۰۰ میلیون مشتری، حدود نیمی از همه صادرات انگلیس،  ارائه خدمات مالی ما و پایه و اساس اشتغال، ثروت و موفقیت انگلیس است. باقی ماندن در بازار واحد اتحادیه اروپا باید اولویت اول و دوم و سوم مذاکرات ما با اتحادیه اروپا باشد.

  وی همچنین اظهار کرد: دولت انگلیس باید تا جایی که می‌تواند پیش از اجرایی کردن بند ۵۰ معاهده لیسبون صبر کند.

  صادق خان گفت: نگرانی اصلی من این است که تا زمانی که یک طرح برای مذاکرات ما با اتحادیه اروپا وجود نداشته باشد اجرایی کردن این بند و فرستادن اعلامیه مربوط به آن هیچ منطقی ندارد. من فکر می‌کنم که ما حتما نیاز به یک نخست وزیر جدید داریم و من فکر می‌کنم که این کار دیوید کامرون درست است که تا زمانی که ما یک نخست وزیر جدید نداشته باشیم اعلامیه‌ مربوط به بند ۵۰ را اجرایی نکند.

  وی خاطرنشان کرد: من امیدوار هستم هنگامی که یک نخست وزیر جدید داشته باشیم او طرح این بازی را تدوین کرده باشد و بعد آنها با ما مذاکره کنند زیرا ما دیدگاه های قدرتمندی بر سر آن داریم و کار درست این است که دولت انگلیس با اسکاتلند، ایرلند شمالی و ولز مذاکره کنند. اما همچنین ما نیز نیاز به یک کرسی دور میز مذاکره داریم چون لندن برای رفاه کشور ما ضروری است.

 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه
 • مطالب جالب و خواندنی
 • خبر عجیب مرد زن نمایی که برای اولین باز باردار شد + عکس

 • فستیوال و خوشگذرانی دختران باکره که به بلوغ رسیده اند + عکس

 • ماجرای زنده شدن پیر زنی بعد از ۴۰ سال در رودخانه + عکس

 • فواید و عوارض خواستگاری دختر از پسر + جزئیات کامل

 • جدیدترین عکس های پیری بانو حمیرا خواننده ی قدیمی ایران + بیوگرافی

 • به چه دلیلی رضا گلزار آنقدر در ایران معروف است ؟

 • تصویر بی حجاب بهاره رهنما به همراه مادرش

 • رابطه جنسی همزمان سه خواهر با شوهرهایشان + عکس

 • کودک ۳ ساله داعشی ۳ نفر را درجا به کام مرگ کشاند + عکس+۱۸

 • اتفاق ناراحت کننده برای جمشید مشایخی + تصویر

 • دنیا جهانبخت یکی از بانک های ایران را در صفحه اش تبلیغ کرد + نام بانک

 • وداع پرشور مردم به همراه فرزندان آیت الله هاشمی در حسینیه جماران + عکس

 • هاشمی رفسنجانی به علت عارضه قلبی در گذشت!!!

 • پسر ۲۸ ساله ای که در اتاق پرو دختری را باردار کرد

 • همسر ، دختر و پسر مهران مدیری در یک قاب خانوادگی

 • تازه های بیوگرافی هنرمندان
  بیشتر >>
  تازه های مدل لباس جدید
  بیشتر >>